| Adyspeed a întrebat:

Ce mancare de post pot sa fac sau ceva de mancat de post? dau funda pentru cea mai buna mancare si voturi la restul

Răspuns Câştigător
| dana_9056 a răspuns:

Pai eu tin post si uite ce manank eu: multe salate, exista snitele de post din soia cu niste cartofi piure fara lapte e delicios, anank pateu de la mandyfood cu ciuperci si poti sa-ti faci niste cartofi fierti pe care sa ii cobesti si inauntru sa le pui niste sos de rosii sau ceva si ii mananci sau mai poti manca paste cu keciup!

4 răspunsuri:
| ruzycciocolata a răspuns:

Poti manca clasica fasole batuta, pizza vegetariana, paste cu soia, sarmale cu ciuperci si soia, chiftele din soia si legume cu sos de rosii si piure de cartofi, pate de post, etc. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Încearcă, te rog, și rețetele de post de aici http://zinnaida.ro/retete-culinare/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha! Iar m-ai pacalit. Ce sistem parșiv ai de a-ți atrage vizitatori pe site!

| Liviucu a răspuns:

Eu unul ador pastele cu ciuperci. Iar daca nu esti pretentios in loc de carne poti sa pui si soia fiarta bineinteles. Iese criminal.
Doamne ajuta si sa-ti fie cu folos!