| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancaruri ati preparat pentru lasarea secului?

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

laughing la noi lasatul secului a fost cam acum 2-3 luni...inainte de balci cam pe la inceputul lunii iunie draga mea.eu sunt din jud Teleorman. tu?

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Rezolvata problema.....Bafta si succes mai departe. Anunta-ne cand ai castigat.

cami
| cami a răspuns:

Lasata secului, nu-i postul dinaintea Pastelui? ma insel? worried [parca asa intelesesem la ora de franceza laughing.]
In orice caz, mancaruri fara grasimi.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Un vot si de la minewinkingSucces in continuare big grin

| albastrel a răspuns:

Si de la mine un votwinking

| albastrel a răspuns:

Si de la mine un vot winking

| albastrel a răspuns:

Sincer...nu mai tin minte laughing:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mumoaso:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru voturi dar vreau sa stiu si ce mancaruri ati preparat pentru lasarea seculuitongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alinu stiu in seara asta a fost lasatul secului ca de maine incepe postul Sf.Maria, numai tii minte ce-ai papat la cinabig grin sau nu prea le ai cu posturilebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm Alinu stiu eu sunt din Galatibig grin nu stiu cum e traditia la voi dar la mine in calendarul ortodox scrie 30 lasarea seculuibig grinbig grin multumesc mult pentru voturi:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cami pe an sunt 4 posturibig grin 1. Postul Craciunului, 2. Postul Pastelui, 3. Postul Sf.Petru si Pavel si 4. Postul Sf.Maria...