| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Ce mancaruri va plac?

10 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Negresele,prajitura cu miere, prajitura cu ciocolata,tortul de ciocolata, clatite, cremes si dobos.

| Sara2 a răspuns:

Aaaaa :O

| xXPsychO983 a răspuns:

Pizza, supele, ciorbele si ca desert prajituri drooling (si de casa si de cofetarie) si vara inghetata de orice tip...

P.S: Hai ca mi-am facut si pofta, naibi! laughing laughing

Nu?

| Tourniquet a răspuns:

Sushi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta nu se face mincare.Intrebarea va fi mutata la categoria corespunzatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cap ai, pacat ca e prost folosit.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Ai faţă.

| CityOfSatan a răspuns:

Pizza Hawaii si pastele cu carnebig grinPlus puiul la rotisor si altelle, tiebig grin?

| NuAmGasitUnNume explică:

Chiar nu stiu la care sa dau funda! va multumesc tuturorura!

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Nu cred ca la categoria "Gastronomie" se pun astfel de intrebaristraight facedar raspuns la intrebarea ta : Cartofi prajiti,pizza, paste, friptura si mancarea fast food...dar pot sa mananca si ciorba sau tocanitahappy