| Gustos.ro a întrebat:

Ce mancati de obicei atunci cand mergeti la restaurant?

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauna incerc ceva nou si ce nu ar fi usor de gatit acasa. Deci, de obicei nu mananc acelasi lucru si totusi ar fi ceva ce as putea manca de fiecare data: fritto misto(fructe de mare crocante).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartofi prajiti, cascaval pane, ciorba de burta, pizza, cotlet de porc, snitele, salata de ton, gordon bleu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba de burta, pastrama de oaie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba de burta, pastrama de oaie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salata de cruditati. In general ce gasesc in meniu, dar sa nu contina carne. Uneori nu gasesc nimic si plec sau iau ceva dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de restaurant, dar de obicei specialitatea bucatarului, incerc ceva nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cordon bleu, cartofi prajiti, ficatei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paste, pizza, deserturi cat mai exotice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba de vacuta, cartofi pai, gordon blue si salata asortata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mananc cartofi prajiti, mici, mai beau si cate un suc, o prajitura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tort.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Fundite pe paine... vreau si eucrying

| 4LeafCloves a răspuns:

Ciorbe, salate, fripturi, snitele, cartofi prajiti, pizza.

| cmm a răspuns:

Ciorba de pui a la grec sau crema de legume si ficatei de pui

| Denny_5002 a răspuns:

Pizza cu cascaval, sunca si porumb, pireu de cartofi cu snitel sau cartofi prajiti cu cotlet de porc,

| aprilei a răspuns:

Ciorba de burta

| viking a răspuns:

Ciorba de burta, fructe de mare, scoici...depinde in ce restaurant aterizez...si de buget.

| danutz15 a răspuns:

Ciorba de burta sau de legume, friptura. Alteori numai o pizza si un suc sau ceva...

| rap4life a răspuns:

De cele mai multe ori pizza

| cata22 a răspuns:

Ciorba de burta sau cartofi prajiti cu piept de pui dezosathappy

| quintul a răspuns:

Merg foarte rar la restaurant, nu am bani laughing. Si atunci cand merg prefer o ciorba de burta, o friptura la gratar si salata bulgareasca.

| blonda_1282 a răspuns:

Depinde de ce pofte am.laughing)

| cameliav a răspuns:

Peshte..pastrav sau somon cu cartofi natur sau gratinati, ciorba de burta sau tzaraneasca...

| christina89 a răspuns:

Papanasi cu smantana si cu gem sau cu finetti tongue

| jean59 a răspuns:

Un snitel cu cartofi pai si salata de sezon, papanasi cu dulceata si smantana.

| gabipogaci a răspuns:

Ciorbă de văcuţă ardelenească,
piept de pui la grătar cu cartofi natur,
salată de varză,
apă minerală carbogazoasă, e sănătos?

| alinaziza a răspuns:

Ciorba de vacuta si cartofi taranesti.