| clara a întrebat:

Ce marca de bere preferati?
Daca ai gusta cu ochii inchisi mai multe tipuri, crezi ca ti-ai da seama care e "preferata"?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Imi place berea, o beau cu placere si cu ...masura tongue
insa habar nu am sa fac diferenta intre ele tongue

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Si mie imi place redd's (bere pentru femei, nah), dar cea noua, sun, parca. E cu mango, e buna. Mai beau si Becks, uneori.

daniela
| daniela a răspuns:

Haineken sau Leffe

| JustMeFlory a răspuns:

Mie imi place la nebunie berea Redd's cu lamaie verde! atat! in rest nu beau berebig grin...si nu, nu cred ca daca as avea ochii inchisi si as bea mai multe tipuri de bere nu as recunoaste care cum ehappy

| MisterKat a răspuns:

La naiba, Imi place Redd's si Becks. Si cea mai tare bere e Ciucas ( Berea din orasul meu ). Normal ca mi-as da seama care e "preferata" mea, dupa gust, miros.

| ioanaa a răspuns:

In afara de Redd's, nu imi place alta bere. Si pentru mine toate au acelasi gust, nu pot face diferenta intre ele.
Cred ca nu am antrenament laughing

| ka2 a răspuns:

Krusovice... si mai nou beau Timisoreana. Dupa gust poate nu stiu exact ce bere este (denumirea) dar imi dau seama cand sunt diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bergenbier su timisoreana. Cu ochii inchisi? am toate sansele sa fac diferenta dintre palinca si bere. Da' intre beri nu chiar rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place in mod special berea neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heineken. Sigur as recunoaste-o din mai multe.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Traiasca Tuborg

| clara explică:

laughing rezultatul la care au ajuns cercetatorii in marketing este ca in general, se consuma tipul de bere de a carui marca esti atasat si nu neaparat dupa gust. zic "in general" cand e vb de barbati. dar vad ca printre ei sunt si femei care nu neaparat o consuma pentru un anume gust. tare! eu aveam impresia ca fetelor nu le place berea (de aia n-am specificat) big grin. ups!