| aannddrreeaa a întrebat:

Ce sa fac cu resturile de la sucul de fructe? imi place mult sucul, dar imi pare rau ca arunc restul sad

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Poti sa faci o prajitura cu fructe! Cauti o reteta de blat de pandispan, adaugi si fructele, pui la cuptor si la sfarsit pudrezi cu zahar!

3 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Pune-le la macerat, faci o tuica pentru tati..antaia;-) Numai bine!

| CaroliFlorin a răspuns:

Nici mie nu-mi plac alea, nau gust deloc, decat foarte putin suc mai au unele. Sincer sa fiu, le-as da la saraci sau la caini.

| Adri_Adriana_1990 a răspuns:

Sauuuuuuu... fa o prajitura happy!