| Floreenofficial a întrebat:

Ce sa mai mananc?sad laughing Ce mancaruri preferate aveti si mi le recomandati? Sper ca nu va suparati pe mine pentru intrebare.big grin

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Piept de pui la gratar cu cartofi prajitihee hee

14 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Mamaliga cu branza de burduf. faci mamaliguta.gand e gata pui un strat de mamaliguta apoi branza de burduf apoi al doilea strat de mamaliga.razi deasupra cascaval.important! mamaliguta trebuie sa fie fierbinte pentru a se topi branza de burduf. pofta buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Floreenofficial explică:

Grozava idee, Antonius! O sa mananc in week-endul acest cel mai probabil!happybig grin

| Floreenofficial explică:

O sa mananc sanatos sigur.laughing dar ce?rolling on the floor

| mary_5801 a răspuns:

Daca te intereseaza poti accesa blogul meuhttp://maria-retetepentrutoti.blogspot.com/e in lucru dar poti gasi cateva retete interesante.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Mi s-a facut poftaa de mancare:X la cate citesc pe aicihee hee
Eu iti recomand mancarea sanatoasa si multe fructebig grin

nony
| nony a răspuns:

Chiftele umplute cu intuneric, colivá, ciorba de crocodil, ciorbá de sáibi cu garniturá de electrozi.si nu uita de ce este mai important, genunchi de sarpe.

| gabimaris a răspuns:

File de pangasius pane cu cartofi gratinati si, daca iti place, cu un mujdei aromat! Suuuper!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Snitel cu piure sau cu cartofi prajiti + salata de castraveti decojiti (sunt mai buni asa) cu rosii

| MM a răspuns:

Ciorba de perisoare, Paste Carbonara, Musaca, Placinta cu carne si ciuperci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io m-am suparat pe tine. straight facephbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarmalutze in foi de vitza cu smantana, pui la rotisor cu mult mult mijdei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multe mancaruri care nu plac oricui dar preparate intr-un anumit fel sunt foarte gustoase si sanatoase.De exemplu, ciupercile.Se pot praji un minut in ulei apoi amestecate cu putin usturoi si cu cubulete de piept de pui fiert.Sau brocoli, fara coata pus in salata e foarte bun. Daca preferatele tale sunt cele de la fast-food incearca sa nu le mai cumperi si fa-ti-le acasa.Este simplu.Iti trebuie doar niste carne de pui sau porc felii, chifle care se pot lua din supermarket cativa castraveciori murati si toppinguri la alegere(mie imi place pasta de usturoi si ketchup-ul). Sper ca am fost de ajutor. Pofta buna!