| anonim_4396 a întrebat:

Ce valori nutritive au cremwurstii? Fac bine sau rau organismului?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai acceptabili sunt cremwurstii din piept de pui, dar consumati in cantitati mici 2, 3.

| Ben. a răspuns:

Gem de calorii. daca mananci doi, fac bine organismului. daca mananci douazeci, o sa te doara stomacul si o sa renunti sa mai mananci crenvursti mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sunt recomandați cei de pui consumați o dată la 2 săptămâni câte 100 de grame.
Valoare nutrițională: 295 calorii/100 de grame.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai fost intr-o fabrica de mezeluri? Daca nu du-te si vezi procesul de fabricatie si ce carne se foloseste pentru fabricare lor! sa te vad daca mai ai chef sa maninci asa ceva?