| firstboy a întrebat:

Cine a incercat dulceata de trandafiri sa-mi spuna daca i-a placut si ce gust are, astept cat ai multe pareri.

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| CuteMe a răspuns:

Dulceata de trandafiri e foarte dulce si are un miros foarte frumos, ca trandafirul. Trebuie sa ai grija in ce cantitati o mananci, pentru ca e foarte dulce si te zgarie in gat, daca mananci prea multa. Ti-o recomand unsa pe clatitewinking

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Personal, nu mi-a plăcut!
Pa, pa.

| JoeTPU a răspuns:

Eu,si este foarte gustoasa :X
Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E foarte buna mai ales cu clatite, parfumata si dulce

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Această dulceaţă este delicioasă.
Evident că îmi place.

Eu chiar am preparat anul acesta o porţie de dulceaţă din petale de trandafiri roşii!

Dar, cea mai gustoasă este cea din petale de trandafiri roz sau galbeni - din aceia "parfumaţi".
Cu cât trandafirii sunt mai parfumaţi, cu atât iese o dulceaţă mai aromată!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Este grozava, dar din pacate putine gospodine mai stapanesc aceasta arta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat-o! Are gust bun si dulce!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Da e foarte bună, gustul, este unul specific de trandafiri.

| ovidius a răspuns:

Are, evident, gust de trandafiri. Şi e deosebită. Dar delicatesa-delicateselor e miere de trandafir. Asta o găseşti extrem extrem de rar.

| firstboy explică:

Stai putin, inainte sa-ti raspund, ce este aia ce mi-ai dat si ce legatura are cu inrebarea mea,?

apropo era blogger, nu vlogger, am inteles sa gresesti e omeneste, dar fama sa inteleg ce treaba are cu intrebarea mea
?
, nu mi-a placut faptul ca n-are legatura cu intrebarea mea, acum rezolva ca asa ai spus laughing

Ciao man.

| pisicuta123456789 a răspuns:

Este foarte buna. Am mancat simpla o lingurita si bum am mancat zece > laughing)

| Di7 a răspuns:

E faina! Iti propun sa incerci! nu vei regreta! este dulceee! laughing scuze. laughing Sper ca te-am ajutat. Funda puppy dog eyes?

| ana112233 a răspuns:

Am mancat eu, e foarte buna si are un gust rafinat, mai sofisticat.Trebuie sa o incerci! Funda?

| Ionut_Cristian_1992 a răspuns:

E foarte buna foarte rafinata