| Rocca a întrebat:

Cine cunoaste o reteta autentica de shaorma de tip fast food, sau o scoala de bucatarii care poate sa ofere cursuri?

2 răspunsuri:
| MirunaMira9 a răspuns:

Stiu o reteta, dar nu stiu ce scoala pot sa iti recomand!
Reteta am incercat-o si e foarte simpla! Numai ca lipia trebuie sa o cumperi din comert! Pentru ca nu ies foarte bune acum cu vrei si tu! Carnea nu trebuie neaparat sa fie de pui de orice!:)
http://gospodini.blogspot.com/2007/11/shaorma.html
Succes si poate imi dai si o fundissa:D!

| Rocca explică:

Multumesc miruna.s a stii ca am dat de blogul tau de mai mult timp.eu cat o reteta si un curs pentru a face shaorma ca in comert pentru ca vreau sa mi deschid o shaormarie.si tot nu gasesc o modalitate unde pot s a urmez niste cursuri unde pot sa invat retete de preparare pentru acel gril rotisor...merci oricum pentru raspuns o sa ti incerc reteta acasa tongue