Abh
| Abh a întrebat:

Cui ii place sa manance spanac? Stiati ca acesta contine vitaminele C, K, B6, acid folic, Mg si Fe?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc spanaculhappy
Eu il fac intr-o oala cu presiune...sa nu isi piarda vitaminelehee hee

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Din pacate nu suport spanacul happy. Este prea... verde big grin.

| Cσσкiє a răspuns:

Iubesc spanaculhappy Dacă vă pricepeţi, scrieţi o carte,, Aventuri în Era Spanacieră,,. Un must-have pentru iubitorii de,, spanaci,,.hee hee

| baru a răspuns:

Mie Vrei sa-mi faci? Este foarte bun si sanatos Pa

| AndutzaAndu a răspuns:

Îmi place spanacul foarte mult. Eu ştiam că are foarte mult Fe în el tongue şi e foarte sănătos.

| laura64 a răspuns:

Doar facut pane. Pentru a avea efectul scontat e necesara o cura ceva mai indelungata, nu doar servit ocazional.

| BiaJ a răspuns:

Ador spanacul este printre preferatele melelove struck

| Cleona a răspuns:

Urasc spanacul, numai mirosul ma face sa vomit, oare de ce a fost inventat?

| stefangeles a răspuns:

Eu unul am mancat de cate-va ori si sincer mi se pare ca orcare leguma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca lui Basescu ii placeahee hee Dar asta la tinerete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am spus deja ca-mi place si vi l-am recomandat mereu tocmai pentru ca este foarte sanatoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il consum in stare proaspata ca salata, cu ulei si otet. Este deosebit de gustos, mai gustos decat salata verde.

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Mie imi place foarte mult love struck

| papushikroz a răspuns:

Pfff... Ce pot sa spun... spanacul este leguma pe care o urasc dintre laughing