| HanszmR a întrebat:

Cum pot spala adidasii mai eficient? Am incercat odata la masina de spalat dar s-au rupt.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă deja s-au rupt, de ce te mai intereresează "spalarea eficientă"?

| HanszmR explică (pentru sierra1):

Pt alte perechi. De ce as mai spala o pereche rupta?

| sierra1 a răspuns (pentru HanszmR):

Așa ai spus, ia recitește-ți intrebarea

| Catrice a răspuns:

Era greșit programul csf

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde si de programul masinii.Eu am 30 minute in saculeti speciali.
Dar pentru siguranta, pui intr-un lighenas apa calduta, o lingura de dtergent.Agiti cu mana pana faci spuma. Bagi o periuta si incepi sa freci incepand cu marginine, apoi acea panza.Clatesti si pui la uscat.

| Mirel4412 a răspuns:

Apa, dero praf, eu asa ii spal mereu si ies "albi"

| Genevaaa a răspuns:

La mână. Cu o periuta de dinti si foloseste bicarbonat dara sunt albi