| Gustos.ro a întrebat:

Cum reusesti sa te refaci, prin dieta, dupa masa copioasa de Paste?

33 răspunsuri:
| elena39 a răspuns:

A venit vremea frumoasa pe malul marii la o usoara alergare. Ptr. inceput usor nu este bine de facut efort se continua cu exercii de respiratie iar daca nu se poate cu alergarea se mai poate reface si cu nopti de dragoste nebune. alegeti ce variante vreti ultima este excelenta

| danpc a răspuns:

Dupa care "masa copioasa de paste"nici macar de miros nu poate fi vorba, nu au vrut sa i-mi vinda 1Kg de carne de mielmsa i-mi fac macar miros de miel in casa, oua rosii si salam, si aveti un pic de grije la tonul folosit; ca mine sunt multe alte zeci de mii de pensionari care au avut parte de aceeasi"masa cpioasa". In rest, numai bine!

| flory_9982 a răspuns:

As vrea sa stiu dc stiti sa aveti cunostinte care s-a oparit cu apa si a ramas cicatricie ce a facut? eu ma folosit laserul apoi mi ramas pilea ca ridurile pe antebrat?