| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac macaroane cu branza? sunt singura acasa si nu ma descurc. am paste, branza si de toate

Răspuns Câştigător
| Iiulia a răspuns:

Pui pastele la fiert in multa apa si pui niste sare. Le lasi se fiarba cam 5 minute, dar poti sa-ti dai seama cand le gusti daca s-au fiert.
Apoi le strecori de apa si pui baranza si tot ce mai vrei tu(zahar, unt etc).
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Vai de capul tau! Te dai mare smechera ca ai nick "dumniezau" dar tu saraca de tine nici sa faci paste nu stii. daca nu-ti ziceau astia pe aici ca se fierb sigur le mancai ca pe snacksuri laughing)

| troller2103 a răspuns (pentru Esperança):

Pai` nu stiam sigur daca se pun si oua` =p~ eu nu am pus` si miau` iesitlove struck

| angel74dm a răspuns:

Dacă nu-ţi puneai aşa un nick, care ia numele Domnului în bătaie de joc, poate te ajutam...

| troller2103 a răspuns (pentru angel74dm):

Parca.mi pasa ca am numele domnului laughing

| mimima a răspuns:

Pui apa pe foc, cand clocoteste bagi macaroanele care nu le tii mult(1-2 min), apoi stingi focul, schimbi apa, apoi sfarmi branza peste macaroane, spargi un ou, si zahar.si la amesteci. pofta buna:*

| LaLaLea a răspuns:

Ce nick aistraight faceesti ff trista

| troller2103 a răspuns (pentru LaLaLea):

Mnu.s trista` laughing. oh go on i'm happy. :p

| LaLaLea a răspuns:

Fara rautate...dar du'te tare...cum sa ai asa un nickoh go on