| ana23 a întrebat:

Cum sa fac pe un baiat sa ma iubeaska sau sa vrea sa fie cu mine... dupa ce prima data l-am refuzat? ...plzz...crying

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Eu zic sa-i faci o ciorba buna, niste sarmalute cu smantana si prajitura preferata.
Scuze pentru raspuns dar intrebarea ta se afla aici la gastronomie.

9 răspunsuri:
| carmen_9743 a răspuns:

De ce ai postat intrebarea la gastronomie? te gandesti ca dragostea trece prin stomac? Nu gresesti!

| mihalitza a răspuns:

Faptul ca l-ai refuzat prima data, nu cred ca l-a determinat sa nu te mai iubeasca-ba din contra...Mai mult ca sigur ca inca te iubeste; nu trebuie decit sa ii arati ca si tu il iubesti...

| ana23 explică:

Poi cand l-am refuzat am facut-o fiindca nu credeam ca ma iubeste si ca eram impreuna cu alt baiat...eu nu cred ca atunci cand m-a intrebat ma placea...cum sa-l fac sa ma placa? dar nici dragoste cu forta...plzz

| ana23 explică:

Scz...ca nu te va refuza... mii de scuze.

| stefybx a răspuns:

Sa nu faci absolut nimic! Daca vrea sa te iubeasca va remarca automat prin atitudinea ta, dar nu fi prea concludenta, ci fii tu insuti numai arata-te mai interesata de el si atunci va remarca sigur acest lucru. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai multe complimene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu spune-i! ce simti p-u el.ramine el sa decida.

| alinuta23 a răspuns:

Daca ai postat-o aici... fai o mancare buna... dar spune-i ce simti si krek ca te va refuza...succes!

| alinuta23 a răspuns:

Poi alina e prietena mea... f b...nu cred ca a vrut sa scrie asa ceva