| YumiSukinanda a întrebat:

Cum sa fac tumba si spagata?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Cu grija, atentie si delicatete, iar daca esti si un pic elastica, vei reusi cu sigurantasmugsmugsmug

| zdrangoi a răspuns:

Ca mai devreme! applause

| Siracuzia a răspuns:

Bună! Presupun că sunt două denumiri de reţete, nu? De vreme ce le-ai încadrat la Gastronomie.

| troller2103 a răspuns:

Ce legatura are cu gastronomia?

| ShanixRRS a răspuns:

In scoala la mine e o fata care face spagatul, dar se antreneaza de mica.Parerea mea ca daca vroiai sa faci spagatul trebuia sa te antrenezi de mica.Sincer eu pot sa factumpa pentru ca sunt elastica. Fundita! Pliz!

| AlinaYasmine1118 a răspuns:

Altceva nu ai de facut?