| anonim_4396 a întrebat:

Cum scapi de mirosul de usturoi din salata rapid?

6 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Spala-te pe dinti si mesteca orbit inkontinuu big grintongue

| maria a răspuns:

Sincer fie ca nu pui usturoi la salata si ai scapat de gustul de usturoi, iar daca ai mancat o salata in care se afla usturoi, poti scapa de gust, mancand o mica legatura de patrunjel crud, dupa ce l-ai spalat sau o guma mentolata, urmata de consumarea unui mar, de preferinta verde, acrisor.

| domidoc a răspuns:

Da-o prietenilor sa o manance. l

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Te speli pe dinti, folosesti eventual o apa de gura si spray de gura/guma de mestecat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zema de lamaie si periuta de dinti and frecus dar usturoiul merge in stomac si s-ar putea sa mai ai probleme!

| mariamaya08 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te speli pe dinti dupa ce ai mancat salata si dupa sa mananci putin patrunjel si iar te speli pe dinti si gata!