| LolitaLo a întrebat:

Cum se face un sandwich corect : se unge o felie, se pune continutul sandwich-ului iar apoi se pune o alta felie peste. Sau se unge o felie, se taie acea felie in 2, se pune continutul si se pun una peste cealalata feliile?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il poti face cum vrei si depinde cat de mari sunt feliile de paine[daca sunt mici ce sa mai tai din ele?]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
La mine un sandwich obişnuit înseamnă 2 felii pâine, 1 felie caşcaval Hochland, un strat de şuncă sau salam, pus totul în sandwich maker apoi condimentat cu ketchup Heinz şi "bon apetit".
Te pup!

| BrokenArrow a răspuns:

Primul sandwich e din 2 felii de pită, al doilea dintr-una singură, care e unsă cu ceva. :/ Ambele variante sunt corecte. rolling on the floor

| CrazzzyA a răspuns:

Asta da intrebare laughing)