| JIJ a întrebat:

Daca sucul nu merge cu paine, atunci cu ce sa beau sucul?

39 răspunsuri:
| emm1D24 a răspuns:

Wow! Pe bune? Nu prea am mai vazut intrebari ca aceasta, dar nu te teme caci asta te face o persoana unica si specialawinking
Pai sucul nu se bea never cu paine, nu s-a baute, nu se bea si nnici nu se va bea! Incearca sa il bei cu popcorn, cipsuri... alte chestii nesanatoase in principiu... poate un sandwich!

| Low72 a răspuns:

Cu popcorn smug

| shoby13 a răspuns:

Cu paiul!

| GamerIntentions a răspuns:

Cu toate ca sucul dauneaza grav sanatatii as sugera sa bei pepsi cu guacamole ( facut de casa ) si taco cu sare.

Sau bea Fanta cu taco si cu salsa ( e buna si aia din magazine)

| cezar9999 a răspuns:

Alune

| Robertalove12 a răspuns:

Pe bune? Voi nu aveti intrebari mai... logice? Adica.ce intrebare este asta? laughing

| KeonAnk a răspuns:

Pai... nu stiu cum sa-ti explic: cu gura... thinking

| Kenzor55 a răspuns:

Alune sarate, sau o felie de cozonac cald cu un pahar de pepsi, excelent!

| StefiyCool14 a răspuns:

Mar,Cartofi prajiti, Pizza