| AliceAne a întrebat:

Dati-mi idei de garnitura pentru rulouri pane! e urgent big grin. dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
| yinna a răspuns:

Depinde despre ce ruloruri este vorba, daca st de cascaval merge ceva putin mai usor ca o salata, iar daca st cu carne incearcă un sos picant, piure sau orez cu legume! Bafta :*

1 răspuns:
| AliceAne explică:

Rulouri cu carne de vita, nu contin cascaval ca le fac pentru iubi si nu-i place cascavalul laughing, le-am umplut cu ciuperci, ceapa rosie si smantana(si cndimente).