| AndreeaCdr a întrebat:

Dau fundita! Ce as putea sa-mi iau ca pachet la scoala, de la magazin, in jur de 2 lei, si intr-o cantitate mare?

Răspuns Câştigător
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Napolitane laughing
asa facem noi cand e criza, vorba prietenei mele "ieftine, multe si bune"

3 răspunsuri:
| RockOut4ever a răspuns:

O punga de popcorn. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandvisu' de acasa. Crede-ma, mai bine iti iei o cafea sau un pahar de suc de la colt si mananci cu sandvisu' decat sa-ti iei haleala de la magazin si sa-i umpli buzunarele directorului tau care ia spaga de la nesimtiti ca sa-i lase sa-si faca magazin in curtea scolii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste cipsuri cornulete sau cereae simpele