| elena a întrebat:

De ce raspunsurile pe care le dai pentru gustos.ro, nu primesc funda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil papa cineva funditelebatting eyelashes

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca intrebarile sunt puse pe situl "Gustoso.ro." si nu pe TPU ca sa poata da fundita.Se pare ca cele doua situri colaboreaza intre ele. Pe gustoso.ro au o varianta de a cere ajutorul celor de pe TPU atunci cand nu sunt multumiti cu raspunsurile de acolo. In concluzie, cine raspunde la aceste intrebari o face fara nici o recompensa, doar pentru a ajuta!

| Luv you a răspuns:

Eu nu stiu, dar poti sa o contactezi pe Raluca, in dreapta ecranului sus, vezi CONTACT cu albastru, da click si scrie intrebarea la Mesaj. Iti va raspunde in 2-3 zile. pup:*

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Pai cred ca cei care pun intrebarea nu sunt inscrisi pe TPU