| ayana13 a întrebat:

De unde pot cumpara monoglutamat de sodiu (E 621)? prietenul meu cat de curand deschide un restaurant si as vrea cat mai multe raspunsuri clare. de unde il pot cumpara si pretul. dau funda va multumesc

2 răspunsuri:
| pepica a răspuns:

Ia niste delikat, niste salam, cam 90 la suta din ce gasesti in supermarket ca toate au monoglutamat. pofta buna.

| adychef a răspuns:

Parerea mea ca bucatar sa lasi aditivi alimentari la o parte, lasa bucatarii sa-si faca treaba, clasic prin ingrediente proaspete!