| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema nu prea am pofta de mancare am avut pneomonie dupa ce am ajuns acasa o inceput sa imi revina pofta dar acum is cu o fata care o plac si iar n-am pofta un sfat ceva?happy

Răspuns Câştigător
| bloodfont a răspuns:

Ai o lipsa de ceva. Ia niste multivitamine si multiminerale si o sa iti revina pofta de mancare. Bafta!

2 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Asa se mai intampla cand ai "fluturasi in stomac"!

Dar incearca ceva usor.un iaurt ceva.care sa iti dea pofta de mancare!

Numai bine!

:*:*:*

| Andumin a răspuns:

Du-te cu fata la un restaurant poate iti face pofta de mancare cand e langa tine! X: