| anonim_4396 a întrebat:

Doresc reteta prajiturii de cofetarie buturuga [nu a tortului buturuga cu imaginea copacului taiat ]ci reteta prajiturii propriu-zise buturuga cu fasii ondulatorii deasupra.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe un site unde gasesti retete si sigur vei gasi acolo.succes si spor la "gatit"

| kally a răspuns:

Exista mai multe feluri de "buturuga" si mai multe feluri de a o prepara, eu insa am incercat-o pe aceasta si mi-a iesit foarte buna:) http://www.culinar.ro/......ntesa-mea/

| kai a răspuns:

Gasesti pe net.