| Karinakari99 a întrebat:

Dry Cooker este sau nu o tigaie miraculoasă?

Răspuns Câştigător
| ovidiu13b a răspuns:

Bună. Ea este o tigaie miraculoasă, însă ai grijă de unde o cumperi. Ai mei au cumpărat-o și este, vorba mamei „tablă îndoită". Nu este bună de nimic făcătura aceea, însă tigaia originală este o minunăție (are vecina mea). Toate cele bune și grijă la cumpărături.

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sper ca nu te astepti sa stie sa gateasca singura, la comanda. In afara de faptul ca se face oarecare economie la ulei, sincer, gustul mancarii nu mi se pare nemaipomenit. Adica...mai mult le fierbe deci, ma simt ca si cand as manca de regim.

| EmaS a răspuns:

Da, este foarte buna, o folosesc aproape zilnic.

| MalinaH a răspuns:

Este, a mea scoate iepuri din joben laughing.
Nu poti spune miraculoasa ci poatebmai sanatoasa, adica nu ai nevoie de chiar asa de mult ulei la prajeli si asta este un mare plus.

| CrisTinasss a răspuns:

Cam provoaca, cancerhee hee (materialul din care este facuta)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este o tigaie "miraculoasă", ci o tigaie PRACTICĂ, cu multiple întrebuinţări.

Toate cele bune.

| Xtadelo a răspuns:

Ti as spune dar nu prea trec prin bucatarie.

| WhiteLife a răspuns:

Nu vreau sa fac reclama, dar am si eu si la noi acasa se foloseste foarte des. Nu pot spune ca e "miraculoasa", dar e foarte folositoare si economica.

| SimonaCristina a răspuns:

O putem numi '' tigaie miraculoasa'', deoarece alimentele sunt gatite sanatos cu ajutorul acesteia si mancarea are un gust mai bun atunci cand o gatesti intr-o tigaie ''profesionista''. Sper ca te-am ajutat! Oricum, aceste calitati sunt specifice tigaii originale. Chiar daca este putin mai scumpa...nu vei regreta! Parerea mea!

| FuckSchool a răspuns:

Si mama are tigaie Dry Cooker si nu pot spune ca e asa o mare diferenta. Nu e chiar asa o tigaie miraculoasa.Dar acum fiecare cu parerile lui.

| Kosmin19 a răspuns:

Din ce spune in reclama o fii.laughing acum cine o cumpara si nu e buna si-a luat teapalaughing)

| lologfo a răspuns:

E un fel de fake!

| MagicalUnicorn a răspuns:

Cica ii o tigaie mai 'speciala'

| xPatriciaa a răspuns:

Nu!

| TaкєMєHιgн a răspuns:

Nu prea.

| Troll99 a răspuns:

Da chiar este, inainte sa o cumpere ai mei, eram foarte sceptic in privinta tuturor produselor care apar la tele shoping and so on, iar majoritatea sunt chiar tampenii, dar dry cooker este chiar o tigaie miraculoasa, mancare gatita este mult mai sanatoasa, gateste fara ulei, poti prepara o gramada de feluri de mancare. Recomand!

| Tєσ a răspuns:

Ce fel de intrebare mai e si asta? raised eyebrows
Daca Bahmu a spus ca poate muta muntii din loc, e logic ca e miraculoasabatting eyelashes
Bahmu fie cu tine.
Amin.

| alexutzzu88 a răspuns:

Nu