| keyla a întrebat:

Eu cred ca am probleme cu toate organele.respir greu ma balonez fff repede si din orice, ma doare in piept ma inteapa in partea dreapta am tot timpul ceva in gat de vreo 2 ani si am o stare ciudata de catva timp...simt ca mi bate inima in stomac sau in gat. e o senzatie ciudata iar cand merg repede sau alerg imi bate inima prea tare si simt ca nu se mai opreste. dau gaze afara fff des si zgomotoase.nu stiu ce sa fac. unde sa fac control a ce specializare

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balonat, gaze, hmm asta suna a meteorism, care poate sa aiba cauze mutiple, recomand un control la medic interne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu zic ca trebuie. sa ajungi la doctor neaparat scuze am o intrebare, fumezi? ca daca fumezi e o probl.ca s-ar putea sa fie asta cauza daca nu depinde si ce mananci mare atentie oricum sa faci un control gastro.si sa iar pentru gaze sa nu mai dai exista medicamente dar nu stiu cum se numesc a luat sotul meu cam tot aceleasi simtome le-a avut.

| DeeaDeeyu a răspuns:

Keyla, spune-mi te rog frumos daca ai facut un control ceva... la ce medic si care au fost rezultatele. Am aproape aceleasi problema ca tine, numai ca pe mine ma inteapa multe si in partea dreapta, muschiul inimii, si in piept. Si de la un timp m-am pricopsit si cu niste atacuri de panica. Spune-mi te rog frumos ce ai facut si sper sa se rezolve. P.S. Eu am 16 ani