| hacktek a întrebat:

Există o reţetă pentru sos de ardei habanero cu ananas.
Oare o ştie careva dintre voi şi ar putea să o publice aici?
Mulţumesc,
Gabriel R.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sunt destule grupuri culinare pe Facebook, in romana, engleza, in toate limbile.

| hacktek explică (pentru Catrice):

Dacă foloseam Facebook întrebam acolo. Eu am pus întrebarea aici.
Merci...

| Catrice a răspuns (pentru hacktek):

De unde era sa știu ca faci parte din putinii care nu au cont pe Facebook?
Plus că acolo ai șanse mult mai mari sa găsești ce cauți.

| hacktek explică (pentru Catrice):

Am observat că fără Facebook telefonul ţine încărcat 5 zile, plus că nu se mai pierd în medie 2 ore pe zi de navigat aiurea.
Sfătuiesc pe toată lumea să încerce să stea deoparte de Facebook.