| Smileisfree a întrebat:

Heei TPU big grin As vrea sa merg impreuna cu prietenul la un picnic mai romantic >:" Ce credeti ca ar trebui sa gatesc?thinking

4 răspunsuri:
| Me_3490 a răspuns:

Pai...chestii la minut.Ai putea face niste mici, cartofi pai, chestii de-astea

| KaterinaPetrova a răspuns:

Niste sendvisuri. si o prajitura facuta de tinebatting eyelashes ceva simplu. si sa iei un pepene galben de preferinta ca este mai mic si sa il taiati voi acolosmug sa il taiati cubulete si sa il puneti pe farfurie smug si sa va dati unul altuialaughing in fine, mancare sanatoasa banuiesc.mai ales daca el e tipul sportiv intelegitongue

| Dianné a răspuns:

Hei. happy
A mai zis cineva pe aici, de sandwich-uri, poti face niste mini-surpize din-astea cu salata verde, castravete si feliutele unse cu unt, sau branza topita. Ia din oras niste saratele, fursecuri sarate cu cascaval, o pizza mai light, ia limonada cu gheata, o prajiturica facuta in casa, poti sa iei inghetata de la magazin, dar sa o infulecati repede, sa nu se topeasca. Sper ca te-am ajutat!

| ROCK_7735 a răspuns:

Cu siguranta baietii sunt impresionati de fetele care stiu sa gateasca. dar daca el nu prea le are cu bucataria. nu te omoriwinking
mai bine ia niste racituri'.
gen salata,... ceva de genu
poate faci o prajitura dulce cu ciocolata... si fructe(cirese)
frisca aromata(portocale))))
)doar gandeam(