| Denisia a întrebat:

Hei!

Mi s-au dezlipit niste adidasi, talpa normala, material folosit la mai toti adidasii. Cum i-as putea lipi? Am folosit un fel de superglue, dar se pare ca nu a functionat. Altceva mai bun?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi aici

https://țac-pac.com.ro/? gclid=CjwKCAiAj-_xBRBjEiwAmRbqYmMjmnWaT0XRgs1hWg1Sxjn8Yit9xtvPRHx7QACxEuvaRCu7pLTFvhoCvikQAvD_BwE

| dmz123 a răspuns:

Eu mai lipeam cu picatura dar iti recomand sa iei adidasi de calitate, dai putin mai mult pe ei dar te si tin mai mult si confortul e altul