| BoOoMbOnik a întrebat:

Cine imi spune si mie cat costa meniu acela : aripioare + cartofi + bautura la mc donalds acela cu 6 aripioare. Fundita! Si sa imi spuneti daca la meniul snack box la 7, 5 lei de la kfc sunt doar 2 aripioare dinacelea ca asa am inteles sau sunt 4. Fundoi! Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| Adi199513 a răspuns:

Ala ca 6 aripioare costa 100 de miiwinking ...si la acela la 75 de mii sunt decat 2 aripioare nu sunt 4winking dar mai bine vez cand cumperiwinking... funditabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| Alex3 a răspuns:

Dap sunt si 2, si poti sa iei si 4. iar ala cu 6 aripioare parca e +cartofi+suc parca e 24. 14 aripioarele, 4 si 6 cartofii cu suc. ceva d genu.

| michaelina a răspuns:

10 lei.