| r0xaa a întrebat:

Hi! vreau si eu nume de cofetarii(imi trebuie pentru un proiect si nu vreau sa copiez numele cofetariilor din oras)cat mai originale si dragute.mersi mult, funda pentru cel mai frumos

7 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Sweet Pleasure, Canndyes, Choco Time.

| HighByTheBeach a răspuns:

Cofetaria Carpati

| Melyssuka a răspuns:

Cofetaria libelula,armand,lilia,gogosika,koko,unique, paradis, magic si merci.cam atat stiu Funda?big grin

| ivy a răspuns:

CandyShop; ChocoLoco?love struck bafta!

| simonamaria a răspuns:

Agapitos(Bucuresti),Via Della Croce (Roma), Saray(Brasov), Doly(Brasov). aici ai un link unde poti gasi detalii despre cofetarii apreciate in Bucuresti: http://timp-liber.acasa.ro/.......html.Sper ca ti-am fost de ajutor!:)

| n1na a răspuns:

Orasul Dulce, Yamm-Yamm, Yummy!

| 4K985TY a răspuns:

Good cafe. Lucky cafe. Nice cafe.