| Luck8383 a întrebat:

Îmi este rușine sa o zic dar am purici în casa, am casa infestata.
Nu mai pot sa dorm noaptea, am găsit purici în fiecare pat, m-am saturat.
Nu ma așteptăm vreodată sa am problema asta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai este cazul sa pui mana sa faci curatenie generala si sa deparazitezi casa!

| ioana748 a răspuns:

Spalate cearceafurile la temperatura maxima.
Aspirare maxima.
Insecticid special pentru purici.
Spuneti la farmacia veterinara problema, stiu ei ce sa va recomande.

| adryang78 a răspuns:

Nu ai de ce să te rușinezi. Îi poți lua de oriunde, din parc, de pe stradă, la câți maidanezi sunt...
Mergi la o fitofarmacie și vezi ce-ți recomandă pentru o deparazitare completă.