| Nastia a întrebat:

Imi plac foarte mult cartofii, in orice mancare si carnea de pui, porc.as vrea niste retete care sa aiba ca ingredient principal unul dintre aceste 3 lucruri. daca stiti linkuri pentru retete in care sa prepar carnea sa semene cu pastrama de oaie, stiu ca suna ciudat.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| CRiti a răspuns:

Curati citva cartofi citi crezi ca poti minca ii tai nici mascat nici maruntel intro tava care se potriveste la cuptoru cu microunde apoi pui carne de pui,puii citeva frunze de dafel putin piper negru putina mivina 200g de apa sau vin cum doriti si cam asta si puneti in cuptor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curati citva cartofi citi crezi ca poti minca ii tai nici mascat nici maruntel intr-o tava care se potriveste la cuptoru cu microunde apoi pui carne de pui, puii citeva frunze de dafel putin piper negru putina mivina 200g de apa sau vin cum doriti si cam asta si puneti in cuptor.