| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Imi spuneti niste legume care sunt bune preparate la gratar? Funda.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Vinete, dovlecei, ardei, ciuperci.

| Blamely a răspuns:

Vinete, ardei, morcovi, dovlecei.

| EllaC2710 a răspuns:

Ardei gras, vinere, dovlecei.

| QuadCore21 a răspuns:

Niciuna.

| QuadCore21 a răspuns:

Isi pierd si proprietatile lor naturale si mai creezi si substante cancerigene prin arsura care le va insoti.

| 777Roxxy777 a răspuns:

Rosii,ardei,ceapa,ciuperci,dovlecei,vinete,conopida,morcovii etc... Sper ca ti-am fost de ajutor... Funda!

| caisutza a răspuns:

Vinete,ardei,dovlecei, rosii, cartofi (copti infasurati in staniol sub cenusa de la gratar sa vezi ce bun e...

| Pestisorul05 a răspuns:

Cele mei bune legume la gratar sunt vinetele, ardeii si morcovii. happy