| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru fete/femei! Exclusiv! Este vreuna dintre voi care taie ( sacrifica ) gaini, gaste, curcani? Spune-ti-mi va rog si mie cum procedati.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, cred ca voiai sa stii daca cineva taie gaini nu? adica partea feminina...cred ca ai aflat raspunsul, aceasta treaba e dedicata masculilorwinking cu toate ca am auzit ca sunt femei care taie gaini.ehehe.cand eram in clasa a 10 a am taiat si eu o gaina, am chiulit 4 fete cucuiete, ne-am dus la o colega, am taiat gaina si.dai ospatlaughing dar nu ma intreba cum am taiat-o ca nu stiu cum, una o tinea, noi ne plimbam pe langa ea.amintirilove strucklove struck dar a fost o data.happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sacrificarea păsărilor și a animalelor sunt strict făcute de bărbați!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum nu se mai taie ci se asomeaza( adica o legi cu un cablu electric de gat si o bagi in priza).

| plasticsmile a răspuns:

Asta este o treaba de barbat dar e foarte simplu iei gaina si o pui jos pui un picior pe picioarele ei sa nu fuga si o ti de gat dp care ii tai capul si o lasi sa se zbata pana moare

| asjkldfg a răspuns:

Mie mi-ar fi foarte mila sa omor un animal fara apararecrying

| RandyOrtonRKO a răspuns:

Prinzi gaine de gat ca un ciocslem o pui ii ti legate picioarele cu ata sau sarma si ii tai gatu si o lasi acolo sa moara sau o subrumi cu un go to plata