| Fun@Work a întrebat:

La ce mancaruri visati acum de pasti?

http://unzambetpezi.blogspot.com/......epede.html

4 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Sincer ...nu prea am mari pofte dar ceea ce mananca americanii ...sigur nu mi-as dori. mi-ai facut scarba cu materialul ala
.big grin

| costyn162 a răspuns:

In fiecare an, in duminica PAstelui tot timpul astept sa mananc sarmale. Nu stiu de ce dar in aceasta zi simt ca au alt gust, mult mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, parca ai prezentat troaca porcilor, nu pot sa cred cit de inestetica e mincarea aia laughing

| alexya_1759 a răspuns:

Eu am postit vreo 3 saptamani din postul asta si chiar vreau multe sa mananc dar asta nu inseamna ca nu am sa ma gandesc la silueta mea, nu iti zic ce mancaruri ca ti-ar putea fi pofta si...hee hee