| Matt24 a întrebat:

M-am saturat de mancare, retetele de pana acum sunt atat de banale incat abia mai manac cate ceva.Stiti retete de mancaruri delicioase si care sa poata fi pastrate la frigider?

3 răspunsuri:
| reteteculinare a răspuns:

Poti incerca o reteta de aici - http://www.aretete.com/

| hontapoc a răspuns:

Sfatul meu e sa intri pe culinar.bzi.ro

| YayuK a răspuns:

Si eu m-am plictisit sa mananclaughing in ultima vreme am to gatit la cuptor ce gaseam si eu prin frigider. uite ceva bun: fierbi niste cartofi(cu tot cu coaja); dupa ce fierb ii tai felii si ii pui intr-o tava unsa cu ulei. Dupa ce ai pus un rand de cartofi pui un rand de telemea rasa apoi iarasi cartofi apoi carne(preferabil de porc). eu am facut si un sos super bun facut din: 2 linguri cu varf de smantanica, jumatate de pahar de lapte sare,piper, patrunjel, marar, cimbru si tarhon pe care l-am pus peste continutul din tava. Se da la cuptor si se lasa pana e gata carnea.