| Elena1234456 a întrebat:

Mi se pare mie sau am exagerat ieri cu mancarea? Am mancat doua mere, un iaurt mare (2% grasime, 355 g), trei felii sunca de pui prajite, un ou ochi, mamaliga si branza (2 portii) si alta cana de iaurthee hee. Si am baut un pahar cu lichior de fructe.Vi se pare ca am mancat prea mult? Tin regim happy - banuiesc ca se observahee hee.

Răspuns Câştigător
| shalimar a răspuns:

Tu descrii cam ce-am mancat eu la pranz.nu mai tine atata socoteala.regim? te imbolnavesti sau nu cresti armonios pentru ca nu ti-ai asimilat toate vitaminele.amicii te vor aprecia cu sau fara acele 2 kilograme.in poza sunt doua fete.nu stiu care esti tu, dar amandoua sunteti foarte frumusele.nu vad pe nici una obeza.aratati chiar foarte bine.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cam mult.hee hee
glumesc.
e ingrijorator faptul ca tii evidenta
eu nu mai stiu ce am mancat azi dapai ieri.
nu te mai gandi si mananca pentru ca esti in crestere si ai nevoie de substante nutritive!

| martutza a răspuns:

Sory draga mea eu mananc numai supa de galuste si fructe si beau apa dar uneori mai mananc cate ceva interzis dar asta nu inseamna ca asimilam din nou acele kg poate ca portia ta de mancare de ieri o sa iti asigura energie pentru mai multe zile! succes!

| Ilusion :X a răspuns:

Fata de mine.
Ieri am mancat:
- 2 mere
- 1 banana
- 2 portii de supa
- un activia
si jumatate de paine cu nutellasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti fie ...si... de bineeeeeeeeeeee!