| PanicInThePentagram a întrebat:

Ok mai poti rezolva o tigaie dupa ce ai uitat-o pe foc?
[era dry cooker (bineinteles nu tigaia originala era doar o imitatie stropita cu putin Tefal) o cumparase taicamiu acum vreo cateva zile cu 50 lei :/ si chiar nu stiu ce sa ii zic de tigaie ]

4 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Laso pe foc cu apa si otet sa fiarba intens cu capacul pus.Ai grija sa nu uiti iar pe foc fara apa. Daca nu merge nici asa nu prea ai ce face.

| DjYeti a răspuns:

Cum sa nu se poata rezolva. O arunci la gunoi si cumperi alta din alocatiehappy Bafta!
(o sa ai nevoie)

| DelilahhValillah a răspuns:

Asa i s-a intamplat si unchiului meu cu acelasi gen de tigaie : Dry Cooker, dar nu originala. E buna de aruncat la gunoi!