| merlyncatelyn a întrebat:

Onde in bucuresti sector-ul 6 as putea sa mai gasesc guma tigareta si banuti din ciocolata?

Răspuns Câştigător
| YukiMrM a răspuns:

La mine in oras se gaseste la fiecare magazin banuti de cioclata (10bani unu) si gume tigarete tot la 10bani una. si mai este un fel de tigara facuta din bomboane big grin

7 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Banuti de cioc mi se pare ca sunt in hiperkarketuri, tigarete de caramel nu mai sunt pe piata de cativa ani, au fost interzise!

Răspuns utilizator avertizat
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Banuti d`aia de ciocolata ...parca am mai vazut
da` guma tigareta nu straight face

| xtina a răspuns:

La magazin? raised eyebrows

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Eu stiam ca banuti d ciocolata se gasesc in plus dar tigarete din guma nu cred ca mai sunt, app si eu sunt din sect 6

| TabooR a răspuns:

Daaaaa si eu imi doresc sa gasesc eu sunt din sectorul 5 si nu mai se gasesc in magazine ca alta data crying(daca gasesti sa imi trimiti si mie un mesaj te adaug la prieteni te implor:d

| Nonameloser a răspuns:

Cauta fiecare magazin in parte thinking