| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti : ce dulciuri va plac >:

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Toate dulcuriulile cu "si"
si ciocolata si caramele si bomboane laughing

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mie toate dulciurile imi plac. Si pistruiate, blonde, brunete, si cu zahar sau miere.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu prefer ciocolata ( cu aromă de trufe ).

Sărbători fericite!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Tortul cu mure.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are ceva dacă-s fată şi răspund?

Ciocolata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciocolata happy

| Kriss96 a răspuns:

Eu sunt fata si mananc orice e dulce. Nici nu cred ca am vreo limita pentru cate dulciuri pot manca fara sa vars happy

| C0olmonkey a răspuns:

Ciocolata. Se spune ca e afrodisiaca. rolling on the floor

| Culinar a răspuns:

Buna,
binenteles ca ciocolata este pe primul loc! Cine nu adora ciocolata? Dar daca ciocolata este preparata de casa si mai are si alune de padure intregi?
http://preparatedevis.blogspot.com/2013/08/ciocolata-de-casa.html

| Druica20adi a răspuns:

Savarinele

| raresmogha a răspuns:

Kinder (toate tipurile ) laughing, milka, belgique, raffaelo, bomboane cu coniac, si multe altele nu imi mai trec prin mintewinking

| Bogdanel09b a răspuns:

Acadelele