| asaasa a întrebat:

Pestele facut in crusta de sare iese foarte sarat, sarat sau putin sarat. Nu am voie sare.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Iese un pic mai sarat decat normal.Si prin simplul fapt ca atunci cand dai jos crusta de sare care se formeaza, contaminezi cu sare de pe mana si ceea ce este sub crusta. Daca nu ai voie sare iti recomanda sa faci pestele in crusta de malai.Foloseste malai grisat.Iese super si este comestibila si crusta!

3 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Iese sarat spre mediu cu crusta LOL. Daca "nu ai voie sare" ATUNCI NU-L SARE! nici eu nu am chef gramatica

| francesca a răspuns:

Sfatul meu este sa nu consumi peste in crusta de sare, daca nu ai voie sare.nu crezi ca e mai bine asa?winking

| ☻⊥ÃÐяٱąи☺Mẵ®ί∂η™♂╚» a răspuns:

Putin sarat sau niciodata