| anonim_4396 a întrebat:

Pot merge la un botez în pantaloni scurți?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In biserica nu se merge in pantaloni scurti!
N-ai invatat "Bune maniere"?

| darrio2007 a răspuns:

Dacă ai varsta de 5-6 anisori, da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi foarte urat

| ReddY25 a răspuns:

Nu,din start

| Caro34 a răspuns:

Bună! Fii serios! Un cavaler merge la costum și cravată și la 40 grade! Cum vei arăta tu, cocostârc, lângă niște "pantere" fine, elegante, manierate etc? Numai bine!

| LisaJulie a răspuns:

Ar fi totusi indicat sa iti iei macar un tricou si niste pantaloni lungi, stiu ca e cald dar totusi

| ALM2000RO a răspuns:

Eu am mers la o înmormântare în pantaloni scurți acum câțiva ani, că era vară și mi-era tare cald laughing)
Mergi liniștit cum dorești, nu trebuie să-ți pese de gura lumii.

| dusmanul86 a răspuns:

Depinde de ce varsta ai.La un copil mai merge.La un adult doar daca evenimentul are loc pe plaja?
De obicei la un eveniment de genu se merge imbracat în funcție de locul unde se desfășoară.

| darrio2007 a răspuns (pentru dusmanul86):

Asta inseamnă că poti merge si in bikini pe plajă?