| Dana_9297 a întrebat:

Retete de prajituri si torturi...Care va plac mai mult si merg sa le fac acum in apropierea sarbatorilor.

Fundita pentru cele mai bune idei!

1 răspuns:
| Dianné a răspuns:

Cremsnit, prajitura Alba ca Zapada, salam de biscuiti, prajitura Radauteana, prajitura Gura Raului, tort diplomat, este usor si bun, cu fructe, nu iti incarci stomacul cu 100 de creme, chiar bun acum de Paste. Retetele prajiturilor pe care nu le cunosti, dai un search pe Google, de asemenea, sunt multe alte soiuri de dulciuri pe net... Sper ca te-am ajutat.