| bogdancuB a întrebat:

Acum ceva timp am gasit pe geaca pete de pix probabil (am incercat sa dau cu picu dar nu s-au sters ). Spuneti-mi si mie cu ce as putea sa mi le iau daca se poate.
Am incercat cu vanish, am spalat-o la temperaturi mari, chiar la un moment dat am dat si cu acetona pe ea, acetona le-a facu albastru deschis dar fara rezultat.
Ma puteti ajuta? Scuze daca am ales categoria gresita.
Geaca este alba.

3 răspunsuri:
| GokuSan a răspuns:

Daca este de piele nu cred ca o sa se mai ia!
si eu tot cu acetona stiam ca trebuie sa se ia, dar nu amers, asa ca nu mai ai ce face!

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca este din piele, intr-adevar nu se mai iau.

| BiuL a răspuns:

Pixul se curata cu spirt