| ManoleFlorin a întrebat:

Salut, am o pisică Ojos Azules, are c
vreo două luni, ce credeți că ar putea manca? sau să o țin pe lapte până ajunge mai mare? sfătuiți i ma

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa intrebi asta la un veterinar.
Aici ti se poate spune orice.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Poți să începi să îi administrezi mâncare solidă (cum ar fi carnea de pui, pește, curcan și chiar miel), cu incetul, până acesta se adaptează

| dullcat a răspuns:

Buna.Pisicile in general nu au voie sa bea lapte.E ok sa ai o pisica de rasa si sa-i dai asa ceva, cum primesc cele de la tara, corcite? Nu. Exista mancare adecvata pentru puii de pisica, o gasesti in orice magazin cu mancare pentru animale, scrie pe plic pentru ce varsta este produsul (in luni).