| ralukutza96u a întrebat:

Am si eu o intrebare.cum se poate pastra macarea calda si proaspata mai mult timp?(bunica mea este ajutor de bucatar si ar vrea sa stie de exemplu cum poate sa pastreze snitelele mai mult calde, in ce recipient etc sa le puna?)
sper ca aveti raspunsuri la intrbarea mea.mersikiss

Răspuns Câştigător
| klary a răspuns:

Exista in comert niste tavi mari de inox, se numesc CHAFING DISH, care au un suport micut dedesubt unde se introduce o lumanarica gen pastila. Daca Dai cautare pe google, o sa vezi fotografiile. Sper ca ai primit raspunsul cautat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi nu mă prea pricep la aşa ceva, dar după părerea mea poate să le ţină în cuptorul cu microunde! Fundă?