| catalino200 a întrebat:

Care este mancarea voastra preferata?(felul de mancare)

9 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Peste la gratar, rösti, fructele de mare, cordon bleu, creier de porc, pui la rotisor, etc

| danielaxyz a răspuns:

Tot ce tine de fast-food

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Şniţel de porc ( cotlet ) cu piure de cartofi şi sos de vişine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai imi plac mai multe, de pilda:oua umplute cu pate, ciorbe de toate felurile, tocanite, snitel vienez, pizza, salate de toate felurile etc.
Te pup!

| xBya a răspuns:

Prietenul meu.

| morningstar a răspuns (pentru xBya):

E o specialitate mancarea asta? laughing

| xBya a răspuns (pentru morningstar):

Merge excelent cu un sos de iubire si cu cateva picaturi de pasiune. xD

| Qinz a răspuns:

Cartofi prajiti cu ochiuri de oua, cu feli de salam si bucati de branza...

| catalino200 explică:

Inca astept raspunsuri, prefer sa fie facute de voi, si si reteta, sa nu fie prea hardlaughing
Thx