| Bogdanjustchilling a întrebat:

Salut! Deci am o problema destul de mare... Nu pot scăpa de purici absolut deloc, literalmente facem curat prin casa aproape în fiecare zi și tot nu scăpăm de ei, mă duc afara pe vreo 5-6 min mă întorc înapoi și văd 2-4 puric pe un picior, chiar nu mai suport ???? și sunt singurul din casa care are problema asta restul sunt chill (in afara de mama și ea avea aceeași situație dar s-a dus peste hotare și nu cred că mai are nimic) picioare sunt pline de pișcături și dc doar pe mine mă pișcă dar pe ceilalți nu... ????????????

1 răspuns:
| KovacsB a răspuns:

Cred ca si puricii se lamenteaza ca nu pot sa scape de tine.